Jakutská lajka

Plánujeme štěňátka na léto 2024 (narození pravděpodobně na konci srpna nebo v září), a to konkrétně dva vrhy. Maminkami budou Daliya a Muffin.

Vybírání krycího psa trvalo dlouho. Stejně jako u všech našich předchozích vrhů, i nyní jsme se rozhodli pro psa, který pochází z Ruska, země původu plemene. Zatímco ale předchozí krycí psi byli již importováni do Evropy, budoucí tatínek štěňat se narodil a stále žije v Rusku. Je komplikované nakrýt psem z tak vzdálené země, a proto se k nám v polovině června vydal na výlet. Teď už jen čekáme, až začnou holky hárat.

Přijímáme předběžné rezervace. Více informací již brzy.

Lapinkoira

Přijímáme rezervace na štěňátka lapinkoiry (finského laponského psa) - narozená 19.04.2024, k odběru okolo 12.06.2024

  • volná jedna fenka a jeden pejsek

Maminkou je Luci, naše raketa, která se nikdy nezastaví. Do tahu koloběžky dává opravdu všechno a na to, jak je malá, nemá problém být rychlejší a lepší než někteří naši jiní (větší) psi. Miluje lidi, je to nejmazlivější a nejblízavější pes pod sluncem :D

Forever Lovely Smile Devon Exe

Rodokmen
Zdraví: HD A, ED 0, GSDII (pompe) clear, PRA-prcd carrier, DM carrier

Tatínkem je Indi, mladý pes, který je rád aktivní a stejně jako Luci se moc rád mazlí a dává pusinky. Jeho otec aktivně běhá canicross, brácha dělá bikejöring a ségra běhá ve spřežení.

Indiana Jones Nezkrotná markýza

Rodokmen: D'Artagnan Nezkrotná markýza x Vis Et Gloria Era
Zdraví: HD A, GSDII (pompe) clear, PRA-prcd clear, DM clear, CMR3 clear, hyperurikosurie clear

Očekáváme aktivní štěňátka s chutí dělat tažný sport.

Zájemci nás mohou kontaktovat zde.